Kategorijos
Informacija pirkėjui
Fun Toys

Fun Toys

Džekas Romanskis ir jo žmona buvo paprasta pora, ieškanti, kaip paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Apsilankę sekso bei erotikos prekių parduotuvėje, jie liko nusivylę, nes visi sekso žaislai jiems pasirodė vienodi. Staiga Džekui toptelėjo mintis, jog jis sukurs naują žaislą, kuris padės moterims patirti naują, fantastišką malonumą.

G-Vibe 2

Pirmasis jo išrastas žaisliukas – įspūdingasis anatominis vibratorius, turintis dvi lanksčias antenas, išsiskleidžiančias makšties viduje, ir sukuriančias visiško užpildymo įspūdį. Ergonomiškas, turintis begalę naudojimo variantų ir tinkantis tiek Jai, tiek Jam, tiek poros žaidimams, žaislas išpopuliarėjo akimirksniu, o po jo sėkmės sekė kiti, nemažiau įspūdingi žaislai.

G-Balls

Išmanieji, vibruojantys kamuoliukai G-balls, valdomi išmaniojo telefono pagalba ir teikiantys ne tik didelį malonumą, bet ir naudą intymiųjų vietelių raumenims, todėl itin mėgstami ir vertinami tūkstančių. Yra atsparūs vandeniui, įkraunami USB jungtimi, o įkrauti veikia iki 4 valandų. Kamuoliukus galima naudoti ir be išmaniosios programėlės.

Gplug

Įspūdingieji, vibruojantys analiniai kaiščiai stebina galingomis programomis ir itin tyliu, diskretišku veikimu. Ryškių spalvų, atsparūs vandeniui, turintys netgi 6 vibracijos programas, nudžiugins netgi daug mačiusius žaidėjus.

Gjack

Ne mažiau įspūdingas, dar vienas Fun Toys žaisliukas – vibratorius Gjack, sukurtas iš naujos, tobulai žmogaus odą atkartojančios medžiagos, visiškai atsparus vandeniui ir tobulai tinkantis bet kuriai pasaulio moteriai.

Įspūdingi žaislai slepiasi dar įspūdingesnėse, menininkės Elenos Mirosedinos sukurtose pakuotėse, kurios yra tarsi savotiški meno kūriniai. Tobulai tinka dovanai. Tobulai tiks Jūsų miegamajame.

Filtruoti
Kaina
-
Kategorija
 1. (6)
 2. (1)
 3. (2)
 4. (3)
 5. (3)
 6. (1)
 7. (2)
Spalva
 1. (2)
 2. (8)
 3. (1)
 4. (1)
 5. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis