Kategorijos
Informacija pirkėjui

Fleshlight Tori Black Masturbatorius

Fleshlight Tori Black Masturbatorius
Kaina:
79,98 €

Paruošta siuntimui

Masturbatorius „Tori Blackׅ“ iš „Fleshlight“ leis mėgautis natūralios gražuolės, filmų suaugusiems žvaigždės Tori vaginos ruoželiais ir nelygumais. Įskverbkite pasididžiavimą ir pajuskite kūną užplūstantį malonumą.

arba užsakykite telefonu 
Greitas ir nemokamas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Svarbu: prekė privalo būti neišpakuota po pristatymo, nenaudota, saugos lipdukai arba apsauginė plėvelė nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Pagaminta Ispanijoje

Išsamiai apie masturbatorių Fleshlight Tori Black

Masturbatorius „Tori Black“ yra tiksli filmų suaugusiems žvaigždės vaginos kopija. Įsivaizduokite natūraliu grožiu apdovanotą brunetę, gražuolę ir jos geidulingą kūną kaskart įsiskverbdami gilyn.

Masturbatorius tiksliai atkartoja aktorės vaginą ir klitorį, o įspūdinga vidinė tekstūra žada pašėlusius, nuodėmės vertus nuotykius. Sekso žaislo kanalas yra padengtas itin stimuliuojančia tekstūra – Jus pasitiks siauras įėjimas, kuris svaiginančiai apspaus pasididžiavimą, po to jį pasitiks iškilūs ruoželiai, kurie stimuliuos pasididžiavimą iš visų pusių, o Jūs negalėsite pailsėti nė akimirką.

Įsiskverbęs į masturbatorių patirsite unikalios „SuperSkin“ technologijos galią. „Fleshlight“ masturbatoriaus movos ilgis yra 22 cm, itin tikroviška ir sukurta tam, kad ne tik tobulai atkartotų vaginalinio sekso metu patiriamus pojūčius, bet suteiktų dar intensyvesnius pojūčius. Masturbatorius leidžia labai giliai įsiskverbti, o standus įėjimas apspaudžia penį. Movos viduje stimuliaciją intensyvią sustiprins iškilūs ruoželiai bei taškeliai. Jei siekiate itin tikroviško sekso, panardinkite ją į šiltą vandenį, tada gausiai patepkite lubrikantu ir mėgaukitės slidžiu ir tikrovišku įsiskverbimu.

„Tori Black“ mova, kaip ir kiti „Fleshlight“ masturbatoriai, įpakuota diskretiškoje pakuotėje. Į žibintą panašus dėklas leidžia jo paskirtį laikyti paslaptyje, kol Jūs būsite pasirengęs atsipalaiduoti. Reguliuojamas apatinis dangtelis leidžia keisti įsiskverbimo lygį.

Apie Tori Black

Tori yra pirmoji žvaigždė pelniusi net du geriausios metų aktorės apdovanojimus 2010 ir 2011 metais. 2010 metais Tori buvo atrinkta į filmų suaugusiems geriausių aktorių dvyliktuką. Tais pačiais metais aktorė buvo įvardinta kaip patraukliausia moteris industrijoje.

Aukščiau išvardintus apdovanojimus Tori Black gavo ne šiaip sau – jos natūralus grožis, seksualios lūpos ir patraukli išvaizda padėjo užkariauti tūkstančius gerbėjų širdžių.

Pagrindinės savybės

 • Originali Tori Black vaginos forma
 • Stimuliuojantis kanalo reljefas
 • Komplektacijoje - lubrikanto pakelis
 • Diskretiškoje pakuotėje

Produkto specifikacija

 • Skirta: vyrams
 • Ilgis: 25 cm
 • Skersmuo: 8 cm
 • Pagaminta iš: SuperSkin medžiagos
 • Spalva: kūno spalvos
 • Tinkamas lubrikantas: vandens pagrindo
 • Kanalas: torrid
 • Imituoja: vaginą
 • Kanalo ilgis: 22 cm
 • Sukurta naudoti: daug kartų
 • Kilmės šalis: Ispanija
 • Gamintojas: Fleshlight International S.L.

Naudojimo instrukcija

Priežiūra: Po naudojimo ištraukti movą iš dėklo. Plauti movos išorę ir vidų šiltu tekančiu vandeniu ir sekso žaislams skirtu valikliu. Mova prieš dedant ją atgal į dėklą privalo būti visiškai išdžiūvusi. Siekant išlaikyti idealią masturbatoriaus būklę, rekomenduojama naudoti masturbatorių atnaujinančią pudrą.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis