Kategorijos
Informacija pirkėjui

Fleshlight Lana Rhoades Karma Masturbatorius

Fleshlight Lana Rhoades Karma Masturbatorius
Kaina:
79,98 €

Paruošta siuntimui

Jūsų likimas jau nuspręstas – masturbatorius „Lana Rhoades Karma“ iš „Fleshlight“ parodys Jums kelią į malonumų pasaulį. Unikali ir stimuliuojanti movos tekstūra, padengta iškiliais gumbeliais ir susiaurėjimais, yra sukurta suteikti Jums nepamirštamą seksualinį pasitenkinimą. Mėgaukitės stulbinančiu analiniu seksu kartu su garsia filmų suaugusiems žvaigžde.

arba užsakykite telefonu 
Greitas ir nemokamas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Svarbu: prekė privalo būti neišpakuota po pristatymo, nenaudota, saugos lipdukai arba apsauginė plėvelė nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Pagaminta Ispanijoje

Išsamiai apie masturbatorių Fleshlight Lana Rhoades Karma

Stulbinančiai gražios filmų suaugusiems žvaigždės masturbatorius „Lana Rhoades Destiny“ tiksliai atkartoja jos užpakaliuką, todėl įsivaizduokite jos seksualius kūno apvalumus, kuomet skverbsitės gilyn.

Įsiskverbęs į masturbatorių patirsite unikalios, revoliucinės ir patentuotos „SuperSkin“ technologijos galią, kuri suteikia neįtikėtinai švelnų ir minkštą pojūtį. „Fleshlight“ masturbatoriaus 25,4 cm ilgio mova yra itin tikroviška ir sukurta tam, kad tobulai atkartotų analinio sekso metu patiriamus pojūčius.

Masturbatoriaus standus įėjimas apspaudžia penį, o movos viduje stimuliaciją sustiprina „Karma“ movos tekstūra, sudaryta iš įvairių dydžių gumbelių bei siaurėjančių kanalų. Jei siekiate itin tikroviško sekso, panardinkite ją į šiltą vandenį, tada gausiai patepkite lubrikantu ir mėgaukitės tikrovišku įsiskverbimu.

„Lana Rhoades Karma“ mova, kaip ir kiti „Fleshlight“ masturbatoriai, įpakuota diskretiškoje pakuotėje. Į žibintą panašus dėklas leidžia jo paskirtį laikyti paslaptyje, kol Jūs būsite pasirengęs atsipalaiduoti. Reguliuojamas apatinis dangtelis leidžia keisti įsiskverbimo lygį.

Apie Lana Rhoades

Šiuo metu viena jauniausių Fleshlight merginų Lana Rhoades yra kilusi iš mažo miestelio netoli Čikagos, kur ją užaugino religingi ir pavyzdingi tėvai. Lana yra žinoma dėl savo ryškių mėlynų akių, kurios prasiskverbia tiesiai į sielą.

Filmų suaugusiems žvaigždė buvo gera mergaitė, kuriai labai sekėsi moksluose. Amerikietė gražuolė užaugo lankydama gimnastiką, sportą ir buvo palaikymo komandos šokėja. Pirmą kartą Lana savo seksualumą atrado dar prieš sulaukiant pilnametystės – tai jai padėjo atskleisti kita mergina. Pastaroji Lanai padėjo suprasti, jog jos viduje rusena didelė seksualinė ugnis.

Pirmuosius filmus suaugusiems ji pradėjo žiūrėti dar būdama vidurinėje mokykloje, o aktorės Jesse Rogers, Jesse Jane bei Anikka Albrite tapo jos įkvėpėjomis. Pirmiausoa Lana prarado nekaltybę analiniu būdu, o po metų išbandė ir vaginalinį seksą. Po mokyklos gražuolė išsikraustė iš tėvų namų ir dirbdama padavėja suprato, jog rodydama savo seksualumą ir flirtuodama gali uždirbti daug daugiau pinigų...

Sulaukusi 18 metų amerikietė nusprendė, jog yra pasirengusi pasekti savo įkvėpėjų pėdomis filmų suaugusiems pasaulyje. Lana pradėjo nuo striptizo šokėjos karjeros ir po truputį išgarsėjo dėl savo talento puikiai pasirodyti įvairiuose žanruose – lesbiečių, šiurkštaus sekso ir kituose.

Pagrindinės savybės

 • Tikroviška Lana Rhoades užpakaliuko forma
 • Stimuliuojantis kanalas
 • Komplekte – lubrikanto mėginėlis
 • Diskretiška ir patogi pakuotė

Produkto specifikacija

 • Skirta: vyrams
 • Ilgis: 25,4 cm
 • Skersmuo: 10 cm
 • Pagaminta iš: SuperSkin medžiagos
 • Spalva: kūno spalvos
 • Tinkamas lubrikantas: vandens pagrindo
 • Kanalas: karma
 • Imituoja: užpakaliuką
 • Sukurta naudoti: daug kartų
 • Kilmės šalis: Ispanija
 • Gamintojas: Fleshlight International S.L.

Naudojimo instrukcija

Priežiūra: Po naudojimo ištraukti movą iš dėklo. Plauti movos išorę ir vidų šiltu tekančiu vandeniu ir sekso žaislams skirtu valikliu. Mova prieš dedant ją atgal į dėklą privalo būti visiškai išdžiūvusi. Siekant išlaikyti idealią masturbatoriaus būklę, rekomenduojama naudoti masturbatorių atnaujinančią pudrą.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Daugiau tikroviškų masturbatorių

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis