Kategorijos
Informacija pirkėjui

Durex Play Sweet Strawberry, 50 ml Vandens pagrindo gelis

Populiaru
Braškės
Durex Play Sweet Strawberry, 50 ml Vandens pagrindo gelis
Kaina:
9,98 €

Išparduota

Vandens pagrindo gelis „Play Sweet Strawberry“ iš „Durex“ be nemalonių lipnumo ir tąsumo pojūčių. Ilgai išliekanti drėgmė ir slydimo efektas. Su braškių aromatu ir skoniu. Patogi 50 ml pakuotė su dozatoriumi.

Išsamiai apie gelį Play Sweet Strawberry

Paįvairinkite savo meilės žaidimus su vandens pagrindo geliu „Play Sweet Strawberry“ iš „Durex“ .

Gelis pagamintas vandens pagrindu, yra bespalvis ir lengvai nuplaunamas. Suteikia komfortišką slydimą meilės žaidimų metu, neturi nemalonaus lipnumo ir tąsumo pojūčių, tad sueitimi galėsite mėgautis be nemalonaus diskomforto. „Play Sweet Strawberry“ yra valgomas, cukraus sudėtyje neturinčiu geliu galėsite piktnaudžiauti abu, taip dažnai, kaip norite...

Tinka naudoti vaginalinio, analinio ir oralinio sekso metu, su visų tipų prezervatyvais.

Patogi 50 ml pakuotė su dozatoriumi.

Romantika.lt el. parduotuvėje „Durex“ produktai yra kiek brangesni, pagaminti Didžiojoje Britanijoje ir skirti Vakarų Europos bei Skandinavijos šalių rinkoms. Tuo tarpu, daugelyje prekybos vietų parduodami „Durex“ produktai pagaminti gamykloje Lenkijoje ir yra skirti Rytų Europos šalių rinkoms.

Pagrindinės savybės

  • Ilgai išlieka
  • Nelipnus ir netąsus
  • Be cukraus

Produkto specifikacija

  • Pagrindas: vandens
  • Skonis: braškių
  • Tūris: 50 ml
  • Dozatorius: yra
  • Atidarius galioja: 3 mėnesius
  • Kilmės šalis: Didžioji Britanija
  • Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd

Naudojimo instrukcija

Nuimkite dangtelį, švelniai išspauskite ir užtepkite lubrikanto ant norimų vietų ar paviršių. Jei reikia daugiau, pakartokite. Galima naudoti su prezervatyvais, tepant jau užmauto prezervatyvo išorinę pusę.

Laikyti kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ir gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Patepkite nedidelį kiekį ant vidinės riešo dalies ir leiskite išdžiūti. Jei jaučiate niežulį, deginimą ar pastebite paraudimą, nedelsiant gerai nuplaukite odą vandeniu ir priemonės nenaudokite.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis