Kategorijos
Informacija pirkėjui

Durex Play Feel, 100 ml Vandens pagrindo lubrikantas

Durex Play Feel, 100 ml Vandens pagrindo lubrikantas
Kaina:
11,98 €

Išparduota

Vandens pagrindo lubrikantas „Play Feel“ iš „Durex“ neturi nemalonių lipnumo ir tąsumo pojūčių. Ilgai išliekanti drėgmė ir slydimo efektas. Palaiko natūralų intymių zonų pH. Patogi 100 ml pakuotė su dozatoriumi.

Išsamiai apie lubrikantą Durex Play Feel

Mėgaukitės meilės žaidimais su „Durex“!

Vandens pagrindo lubrikantas „Play Feel“, dėl specialios formulės ilgai išlaiko drėgmę, suteikia komfortišką slydimą meilės žaidimų metu ir palaiko natūralų pH. „Play Feel“ neturi nemalonaus lipnumo ir tąsumo pojūčio, tad sueitimi galėsite mėgautis be nemalonaus diskomforto. Tinka naudoti vaginalinio, analinio ir oralinio sekso metu.

Patogi 100 ml pakuotė su dozatoriumi.

Romantika.lt el. parduotuvėje „Durex“ produktai yra kiek brangesni, pagaminti Didžiojoje Britanijoje ir skirti Vakarų Europos bei Skandinavijos šalių rinkoms. Tuo tarpu, daugelyje prekybos vietų parduodami „Durex“ produktai pagaminti gamykloje Lenkijoje ir yra skirti Rytų Europos šalių rinkoms.

Pagrindinės savybės

  • Palaiko natūralų pH
  • Ilgai išlieka
  • Nelipnus ir netąsus

Produkto specifikacija

  • Pagrindas: vandens
  • Tūris: 100 ml
  • Dozatorius: yra
  • Kilmės šalis: Didžioji Britanija
  • Gamintojas: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd

Naudojimo instrukcija

Nuimkite dangtelį, švelniai išspauskite ir užtepkite lubrikanto ant norimų vietų ar paviršių. Jei reikia daugiau, pakartokite. Galima naudoti su prezervatyvais, tepant jau užmauto prezervatyvo išorinę pusę.

Laikyti kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ir gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Patepkite nedidelį kiekį ant vidinės riešo dalies ir leiskite išdžiūti. Jei jaučiate niežulį, deginimą ar pastebite paraudimą, nedelsiant gerai nuplaukite odą vandeniu ir priemonės nenaudokite.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis