Kategorijos
Informacija pirkėjui

Dovanos Moters dienai

Savo išrinktajai Moters dienos proga dovanokite ne tik išskirtinį dėmesį, bet ir malonumą teikiančias dovanas. Nei viena mergina ar moteris neatsispirs gundančiam apatiniam trikotažui, kurio kerus įvertinti galėsite ir Jūs. Seksualus korsetas, gundantys naktinukai ar kūno linijas pabrėžianti kūno kojinė taps dovana Jums abiems. Išskirtinai moterims skirti sekso žaislai – vibratoriai, stimuliatoriai, masažuokliai ar vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai gali praskaidrinti Jūsų intymųjį gyvenimą. Įteikite savo Damai dovaną simbolizuojančią meilę ir intymumą.

Dovanų Moters dienai kaina

Nuo dovanos pobūdžio priklausys ir jos kaina. Intymios kosmetikos, feromoninių kvepalų, apatinio trikotažo ir aksesuarų mūsų el. parduotuvėje galite išsirinkti vos nuo 9,98 €. Aistrą žadinančius seko žaislus ir nedidelius rinkinius galite įsigyti nuo 49,98 €, o ypatingai nuotaikai ir jausmams kurti galite pasirinkti prabangius, elegantiškus ir unikalius sekso žaislus ir jų rinkinius iki 199,98 €.

Moters dienos dovanos Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į gamintojo Satisfyer sekso žaislų asortimentą, kuriame rasite daug puikių dovanų idėjų. Obsessive pikantiškų ir seksualių drabužėlių kolekcija intymioms akimirkoms ypatingai tiks šiai progai. Savo išrinktąją galite palepinti ir prabangiu LELO klitoriniu stimuliatoriumi arba įteikti dovaną, kuria džiaugsitės dviese – We-Vibe porų vibratoriumi.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis