Kategorijos
Informacija pirkėjui

Dideli dildo ir falo imitatoriai

Mėgstantiems didesnes apimtis nei vidutinės puikiausiai tiks dideli dildo ir falo imitatoriai. Tai sekso žaislai ne pradedantiesiems, o jau pažengusiems didelių sekso žaislų mėgėjams. Mėgaudamiesi šiais dildo ir falo imitatoriais rekomenduojame naudoti gausų kiekį vandens ar silikono pagrindo (priklausomai nuo to, iš kokios medžiagos erotinis žaislas pagamintas) lubrikanto.

Didelių dildo ir falo imitatorių kaina

Didelių dildo ir falo imitatorių kaina priklauso nuo gamintojo, jų naudojamų medžiagų ir sekso žaislo dydžio bei papildomų funkcijų(vibracija, valdymas pulteliu ir pan.). Mūsų elektroninėje parduotuvėje didelių apimčių dildo ar falo imitatorių galite įsigyti nuo 19,98 €, vibruojančius ir valdomus su pulteliu galite nusipirkti nuo 29,98 €. Itin kokybiškas, pagamintas iš realistiškus pojūčius atkartojančios gumos gali kainuoti ir 64,98 €.

Dideli dildo ir falo imitatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Didelių dildo ir falo imitatorių itin platų asortimentą turi kompanija Doc Johnson, kurios vienas pagrindinių tikslų – suteikti vartotojui didžiausią seksualinį pasitenkinimą. Nepraleiskite pro akis ir aukščiausios kokybės, itin realistiškus sekso žaislus gaminančios kompanijos King COCK siūlomų prekių. Get Real taip pat turi didelį pasirinkimą vibruojančių, tikroviškų ir didelių apimčių dildo ir falo imitatorių.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (6)
 2. (5)
 3. (30)
Ilgis, cm
 1. (10)
 2. (31)
 3. (5)
 4. (1)
Skersmuo, cm
 1. (22)
 2. (32)
 3. (2)
Gamintojas
 1. (11)
 2. (1)
 3. (6)
 4. (13)
 5. (1)
 6. (6)
 7. (6)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis