Kategorijos
Informacija pirkėjui

Burnos kaiščiai

Pirmyn, ženkite drąsų žingsnį... Sužinokite kokį susijaudinimą gali sukelti burnos kaištis, išbandykite arba išsirinkite naują įžūlųjį miegamojo aksesuarą. Visi kaiščiai yra pagaminti iš saugių medžiagų ir yra universalaus dydžio. Vertinantiems aštresnius pojūčius vertėtų išbandyti kaiščius su spenelių spaustukais ar falo imitatoriumi – tai suteiks dar aštresnius ir labiau jaudinančius pojūčius intymių žaidimų metu.

Burnos kaiščių kaina

Ekstravagantiškas BDSM aksesuaras tik drąsiausiems. Išsirinkite, nes mes galime pasiūlyti įvairiausių dydžių burnos kaiščių nuo 10,98 €, o už 15 € atsiveria didesnis burnos kaiščių pasirinkimas. Išskirtiniai, pripučiami, su falo imitatoriais ar odiniai burnos kaiščiai prasideda nuo 30 €.

Burnos kaiščiai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Aštrių pojūčių mėgėjams siūlome neeilinius BDSM ir fetišo žaidimų aksesuarus. Visi, mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomi burnos kaiščiai gali būti dėvimi tiek moterų, tiek vyrų, pradedančiųjų ir netgi tikrų šios srities žinovų. Didelis Fetish Fantasy, EasyToys, Ouch! ar Scandal dominavimo žaidimų aksesuarų pasirinkimas.

Filtruoti
Kaina
-
Tipas
  1. (6)
Spalva
  1. (10)
  2. (2)
Gamintojas
  1. (2)
  2. (2)
  3. (3)
  4. (1)
  5. (7)
  6. (1)
  7. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis