Kategorijos
Informacija pirkėjui

Burnos kaiščiai ir antkakliai

Pirmyn, ženkite drąsų žingsnį... Sužinokite kokį susijaudinimą gali sukelti burnos kaištis ar antkaklis, išbandykite arba išsirinkite naują įžūlųjį miegamojo aksesuarą. Visi kaiščiai bei antkakliai pagaminti iš saugių medžiagų, yra universalaus dydžio. Vertinantiems aštresnius pojūčius vertėtų išbandyti kaiščius su spenelių spaustukais ar falo imitatoriumi, arba antkaklį su pavadėliu, tad nevaržykite fantazijų.

Burnos kaiščių ir antkaklių kaina

Ekstravagantiškas BDSM aksesuaras tik drąsiausiems. Išsirinkite, nes mes galime pasiūlyti įvairiausių dydžių burnos kaiščių nuo 9.98 €, o už 15 € galite įsigyti netgi 3, skirtingo skersmens burnos kaiščių rinkinį. Stilingi ir tikrai kokybiški antkakliai, kainuojantys apie 15 € su pavadėliais ne tik atliks savo funkciją, bet ir papuoš Nuolankųjį. Išskirtiniai, pripučiami, su falo imitatoriais ar odiniai žaislai nuo 30 €.

Burnos kaiščiai ir antkakliai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Aštrių pojūčių mėgėjams siūlome neeilinius BDSM ir fetišo žaidimų aksesuarus. Visi, mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomi burnos kaiščiai bei antkakliai gali būti dėvimi tiek moterų, tiek vyrų, pradedančiųjų ir netgi tikrų šios srities žinovų. Didelis Fetish Fantasy, Rimba, NS Novelties ar Scandal dominavimo žaidimų aksesuarų pasirinkimas.

Filtruoti
Kaina
-
Tipas
 1. (1)
 2. (6)
 3. (13)
Spalva
 1. (16)
 2. (7)
 3. (1)
 4. (2)
 5. (1)
Gamintojas
 1. (3)
 2. (5)
 3. (9)
 4. (1)
 5. (5)
 6. (2)
 7. (5)
 8. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis