Kategorijos
Informacija pirkėjui
Informacija Informacija dėl koronaviruso. Romantika.lt vykdo veiklą kaip įprasta, tačiau imasi papildomų priemonių Jūsų ir mūsų darbuotojų saugumui užtikrinti. Skaitykite plačiau

Botagai, bizūnai ir mentės

Saldaus pėrimo fantazija gali tapti realybe, jeigu nuspręsite įsigyti vieną iš mūsų botagų, bizūnų ir plakimo menčių kolekcijos eksponatų. Bizūnai sukurti taip, jog leis Jums mėgautis saldžiais kirčiais, tuo tarpu botagai gali teikti ir maloniai deginantį skausmą, o mentės tikrai įkaitins Jūsų miegamojo atmosferą. Plastikiniai, odiniai, plunksnomis ar kniedėmis dekoruoti – kiekvieno skoniui.

Botagų, bizūnų ir menčių kaina

Jei iki šiol abejojote, tai jau atėjo metas išdrįsti. Įsigykite botagėlį, bizūną ar plakimo mentę vos nuo 3.98 €. Galime pasiūlyti BDSM prekių pradedantiems, kurios nereikalauja didelių investicijų ir saugiai naudojant tikrai nesukelia stipraus skausmo už 7 ar daugiau eurų. Stilingi ir kokybiški žaislai gali kainuoti 20-25 €, o iš natūralios odos ar silikono pagaminti ir dar daugiau.

Botagai, bizūnai ir mentės Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Skirti pliaukštelėti, pakutenti, sujaudinti... Botagai, botagėliai, bizūnai, mentės, plunksnų šluotelės – įvairių dydžių ir spalvų, tad tikrai išsirinksite tai, ko reikia būtent Jums. Didelis Fetish Fantasy, Rimba ar Scandal dominavimo žaidimų aksesuarų pasirinkimas. Prabanga ir aukščiausia kokybe spindi LELO, o Rimba siūlo natūralios odos gaminius tikriesiems entuziastams.

Filtruoti
Kaina
-
Tipas
 1. (11)
 2. (1)
 3. (3)
Spalva
 1. (14)
 2. (3)
 3. (6)
 4. (2)
Gamintojas
 1. (1)
 2. (1)
 3. (3)
 4. (4)
 5. (2)
 6. (1)
 7. (6)
 8. (2)
 9. (4)
 10. (2)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis