Kategorijos
Informacija pirkėjui

Feromonai vyrams

Kiekvienas stipriosios lyties atstovas, kartu su prakaitu išskiria natūralius chemikalus, kurie traukia priešingos lyties būtybes. Deja, kiekvieną rytą, prausdamiesi duše ir naudodamiesi higienos priemones, patys to nežinodami, vyrai nuplauna dalį savo nematomo žavesio... Juk ne veltui daugelis dailiosios lyties atstovių nesąmoningai mėgsta apsigobti mylimojo marškiniais ar marškinėliais ir mėgautis natūraliai patraukliu, vyrišku kvapu...

Šiais laikais, naujausios mokslinės technologijos mums siūlo patogius ir patrauklius gundymo būdus – feromoninius kvepalus, papildytus kvapiu aromatu, arba bekvapius – šiuos galėsite sumaišyti su savo mėgstamais kvepalais ir džiaugtis padidėjusiu priešingos lyties atstovių dėmesiu. Tai gudrus vyriškas triukas, sužadinsiantis Jūsų pasitikėjimą savimi ir patrauklumą.

Rinkitės nedidelius, 5-15 ml buteliukus, kurie tobulai tiks kelionėms, ar ekonomiškas 50-100 ml pakuotes. Feromoniniai kvepalai, purškalai, dezodorantai, losjonai – kiekvienam, pagal poreikį.

Filtruoti
Kaina
-
Tūris, ml
  1. (10)
  2. (10)
  3. (4)
  4. (5)
  5. (5)
Gamintojas
  1. (6)
  2. (10)
  3. (3)
  4. (1)
  5. (7)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis