Kategorijos
Informacija pirkėjui

Feromonai vyrams

Kiekvienas vyras išskiria natūralius chemikalus, kurie traukia priešingos lyties būtybes. Deja, kiekvieną rytą, prausdamiesi duše ir naudodamiesi higienos priemones, patys to nežinodami, vyrai nuplauna dalį savo nematomo žavesio... Juk ne veltui daugelis dailiosios lyties atstovių nesąmoningai mėgsta apsigobti mylimojo marškiniais ar marškinėliais ir mėgautis natūraliai patraukliu, vyrišku kvapu... Feromonai yra gudrus vyriškas triukas, sužadinsiantis Jūsų pasitikėjimą savimi.

Feromonų vyrams kaina

Jei norite įsigyti feromonus, pritraukiančius dailiosios lyties atstovų dėmesį, Jums tikrai nereikia išlaidauti, nes mes galime pasiūlyti prekių net nuo 10 €. Už 10-15 € galite įsigyti feromoninius kvepalus, dezodorantą ar burnos gaiviklį. Nedidelės talpos buteliukas yra patogus keliaujant, jį netgi galite turėti su savimi visada. Didesnės talpos kvepalų buteliukai, priklausomai nuo gamintojo, gali kainuoti ir iki 50 €. Už 15 € pas mus galite įsigyti ir skutimosi kremus, kurių sudėtyje yra feromonų.

Feromonai vyrams Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Šiais laikais, naujausios mokslinės technologijos mums siūlo patogius ir patrauklius gundymo būdus – feromoninius kvepalus, papildytus kvapiu aromatu, arba bekvapius, kurie leis džiaugtis padidėjusiu priešingos lyties atstovių dėmesiu. Mūsų asortimente – feromoniniai kvepalai, purškalai, dezodorantai įvairių talpų buteliukuose. Rekomenduojame dėmesį atkreipti į System JO, Sensuva, HOT gaminius.

Filtruoti
Kaina
-
Tūris, ml
  1. (7)
  2. (8)
  3. (2)
  4. (4)
  5. (9)
Gamintojas
  1. (4)
  2. (6)
  3. (10)
  4. (1)
  5. (4)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis