Kategorijos
Informacija pirkėjui

Feromonai moterims

Kiekviena dailiosios lyties atstovė kartu su prakaitu išskiria natūralius chemikalus, kurie traukia priešingos lyties asmenis. Deja, kiekvieną rytą, prausiantis duše ir naudojant higienos priemones, pačios to nežinodamos, moterys nuplauna dalį savo nematomo žavesio... Ne veltui garsiausias visų laikų karvedys Napoleonas Bonapartas, prieš grįždamos namo, siųsdavo laišką savo žmonai: grįžtu namo, nesiprausk...

Šiais laikais, naujausios mokslinės technologijos mums siūlo patogius ir patrauklius gundymo būdus – feromoninius kvepalus, papildytus kvapiu aromatu, arba bekvapius – šiuos galėsite sumaišyti su savo mėgstamais kvepalais. Tai maža, moteriška gudrybė, leisianti mėgautis padidėjusiu priešingos lyties atstovų dėmesiu ir išaugusiu pasitikėjimu savimi.

Rinkitės nedidelius, 5-15 ml buteliukus, atrasiančius vietos Jūsų rankinėse, kad galėtumėte pasikvėpinti bet kur ir bet kada, ar ekonomiškas 50-100 ml pakuotes. Feromoniniai kvepalai, purškalai, dezodorantai dailiuose, kosmetinį stalelį puošiančiuose, ar diskretiškuose buteliukuose.

Filtruoti
Kaina
-
Tūris, ml
 1. (10)
 2. (10)
 3. (3)
 4. (7)
 5. (6)
Gamintojas
 1. (6)
 2. (2)
 3. (9)
 4. (4)
 5. (1)
 6. (8)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis