Kategorijos
Informacija pirkėjui

Ispaniška muselė

Vienas seniausių, žinomiausių afrodiziakų – ispaniška muselė, apie kurią legendos sklando jau nuo antikos laikų. Šiltuose kraštuose gyvenantys smaragdo spalvos vabalai išskiria medžiagą, vadinamą Kantaridinu, kuri, pasirodo gerina ir vyrų potenciją, o moterims padeda greičiau ir stipriau susijaudinti. Išgerkite keletą stebuklingų meilės lašų, luktelėkite 20-30 minučių, ir Jūs jau pasirengęs aistringiems meilės nuotykiams!

Ispaniškos muselės kaina

Vidutinė ispaniškos muselės buteliuko kaina yra 10-15 €. Jūs galite rinktis stipresnės koncentracijos lašiukus, sukurtus specialiai vyrams ar moterims kainuojančius apie 15 €. Nors ir mažose pakuotėse, bet afrodiziakai yra labai skalsūs – vienam naudojimo kartui pakanka vos kelių nedidelių lašelių, tad 15-30 ml buteliukas pravers Jums tikrai ne kartą ir ne du. Visi, mūsų asortimente esantys lašiukai, yra saugūs ir paprasti naudoti.

Ispaniška muselė Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Ispaniška muselė yra vienas iš būdų, padedančių sužadinti blėstančią aistrą, nes lengvesniu susijaudinimu, padidėjusia ištverme ir stipresniais orgazmais mėgausitės kartu. Mūsų asortimente rasite produktus iš HOT ir Cobeco Pharma. Užteks tik keletos lašelių – ir Jūsų aistra suliepsnos...

Filtruoti
Skirta
  1. (1)
Gamintojas
  1. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis