Kategorijos
Informacija pirkėjui

Afrodiziakai ir feromonai

Apipinti mitais, žinomi ir naudojami nuo pačių seniausių laikų, vertinami ir mėgstami mūsų laikais – garsieji afrodiziakai ir feromonai.

Norite suvilioti savo antrąją pusę ar Jums patrauklią asmenybę? Trokštate spinduliuoti seksualumu, sužadinti aistrą bei susidomėjimą?

Nuo senovės laikų žmonės ieškojo ypatingų vaisių, daržovių ar žolių, iš kurių būtų galima išvirti stebuklinguosius „meilės gėrimus“ ir suvilioti, apkerėti, sužavėti savo simpatiją. Šiandien žinoma, jog kai kurie maisto produktai ir prieskoniai iš tiesų pasižymi tam tikromis, stimuliuojančiomis ir aistrą įžiebiančiomis savybėmis. Vis dėlto, norint pajusti tikrą poveikį, reikėtų šių produktų suvalgyti itin didelį kiekį, todėl galime tik dėkoti mokslininkams, kurie atrado būdą – išgrynino aistros koncentratus ir supylė juos į mažus buteliukus.

Feromonai moterims

Naujausios mokslinės technologijos siūlo patogius ir patrauklius gundymo būdus – feromoninius kvepalus, papildytus kvapiu aromatu, arba bekvapius – šiuos galėsite sumaišyti su savo mėgstamais kvepalais ir džiaugtis padidėjusiu priešingos lyties atstovų dėmesiu.

Feromonai vyrams

Feromoniniai kvepalai, papildyti kvapiu aromatu, arba bekvapiai – šiuos galėsite sumaišyti su savo mėgstamais kvepalais ir džiaugtis padidėjusiu priešingos lyties atstovių dėmesiu.

Afrodiziakai

Afrodiziakai yra koncentruoti, patogiose pakuotėse – pakanka vos kelių lašų ir Jūsų aistra bus akimirksniu įžiebta. Galite rinktis iš didinančių libido, ar skatinančių spermentaciją.

Ispaniška muselė

Įvairių žolelių, pasižyminčių afrodiziakinėmis savybėmis ir vitaminų kompleksas, sužadina intymųjį susijaudinimą ir gerina potenciją. Pakanka vos kelių lašų ir Jūs jau pasiruošę patirti aistringą meilės nuotykį.

Afrodiziakai ir feromonai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų afrodiziakų ir feromonų pasirinkimą. Jeigu norite įžiebti aistrą ir pakurstyti seksualinį susijaudinimą, siūlome Jums kompanijų HOT, Cobeco Pharma, System JO, Joy Division ir Stimul8 afrodiziakus, ispaniškąją muselę ir meilės lašus. Norintiems sulaukti daugiau priešingos lyties atstovų (-ių) dėmesio, rekomenduojame tų pačių kompanijų siūlomus feromonus, tinkančius tiek vyrams, tiek moterims. Feromoninių kvepalų bei purškalų dėka įgausite daugiau pasitikėjimo savimi ir sulauksite daugiau malonaus dėmesio. Neabejojame, kad mūsų siūloma afrodiziakų ir feromonų pasiūla atneš Jums aistringų ir malonių akimirkų.
Filtruoti
Kaina
-
Skirta
 1. (18)
 2. (32)
 3. (29)
Gamintojas
 1. (2)
 2. (24)
 3. (2)
 4. (26)
 5. (6)
 6. (5)
 7. (3)
 8. (15)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis